image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

O nas

a
Jeżeli potrzebujesz relaksu, chcesz udoskonalić swoją sylwetkę, przejść metamorfozę wyglądu, przywrócić blask piękna zapraszamy Cię do Instytutu Zdrowia i Urody Ravita - pomożemy Ci zadbać kompleksowo o piękny wygląd i zdrowe włosy.

Inne zabiegi – Poczuj Magię Wschodu

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi pochodzenia wulkanicznego

W zabiegu wykorzystujemy kosmetyki Elixea:

• Shower Gel – żel do kąpieli
• Massage Balm – rewitalizujący balsam do masażu
• Aroma Balancing Formuła I – wpływa na system immunologiczny
Główne substancje aktywne: olejek lawendowy, olejek z orzecha macadamii, masło shea, olejek z drzewa różanego, eukaliptus, cytryna, mięta.

Przebieg zabiegu:

Około 20 min. przed rozpoczęciem zabiegu kamienie zostają nagrzane. W pomieszczeniu światło powinno być lekko przyciemnione, w tym celu można użyć świeczek, do których uprzednio wlanych zostanie kilka kropel olejku Formuła I. Przed rozpoczęciem zabiegu Klient proszony jest o wzięcie prysznica z użyciem Shower Gel. Następnie Klient kładzie się na specjalnym łóżku do masażu, a w jego ciało wmasowany zostaje Massage Balm Rewitalizing.
W dalszej kolejności wykonany zostaje masaż gorącymi kamieniami. Po masażu ciało Klienta na kilka minut nakryte zostaje dużym ręcznikiem.

 

Masaż Klasyczny

W masażu klasycznym wykorzystuje się wpływ energii mechanicznej i kinetycznej na tkanki. Jego zadaniem jest poprawienie psychofizycznego stanu Klienta, ma on zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób. Może być wykonywany w formie całościowej lub częściowej. Działa on przeciwbólowo, zmniejsza napięcia mięśniowe, regeneruje uszkodzone mięśnie, przyspiesza przemianę materii, stymuluje przewodnictwo mięśniowe, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

W zabiegu wykorzystujemy kosmetyki Elixea:

• Massage Balm rewitalizing – rewitalizujący balsam do masażu
• Tension Balm – balsam łagodzący napięcia mięśniowe
Główne substancje aktywne: olejek z drzewa różanego, olejek z drzewa macadamii, olejek z melisy, olejek z mięty pieprzowej.

Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczynamy od nałożenia na całą powierzchnię przeznaczoną do zabiegu rewitalizującego balsamu Massage Balm. Następnie wykonujemy masaż klasyczny, po którym wmasowujemy Tension Balm.