image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

O nas

a
Jeżeli potrzebujesz relaksu, chcesz udoskonalić swoją sylwetkę, przejść metamorfozę wyglądu, przywrócić blask piękna zapraszamy Cię do Instytutu Zdrowia i Urody Ravita - pomożemy Ci zadbać kompleksowo o piękny wygląd i zdrowe włosy.

Inne zabiegi – Stres, Napięcie, Rozdrażnienie

Mezoterapia bezigłowa

Jest to niechirurgiczna metoda stosowana dla poprawy wyglądu skóry, jej odmładzania i rewitalizacjii. Polega na dostarczaniu w głąb skóry odpowiednich substancji aktywnych, bez konieczności użycia igieł.

W zabiegu wykorzystujemy kosmetyki Elixea:

• Joint Balm – balsam przeciwbólowy, przeciwzapalny
Główne substancje aktywne: olejek lawendowy, ekstrakt z diabelskiego pazura.

Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczynamy od nałożenia właściwej głowicy i ustawienia odpowiednich parametrów na urządzeniu. Następnie na całej powierzchni przeznaczonej do zabiegu nakładamy balsam Joint Balm, po czym wykonujemy zabieg Mezoterapii Bezigłowej.

 

Body Master Combo / Body Shaping

Zabieg ten pozwala na całkowite odprężenie, jak również znakomicie wpływa na skórę. Zmiękcza ją, wygładza, redukuje blizny i rozstępy oraz modeluje.
Ma działanie oczyszczające organizm z toksyn, poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki, rozluźnia napięte mięśnie.

W zabiegu wykorzystujemy kosmetyki Elixea:

• Skin Balm – balsam regenerujący
• Complete Oil – oliwka do ciała
• Aroma Balancing Formuła H – przywraca równowagę między ciałem a umysłem
Główne substancje aktywne: olejek z awokado, ekstrakt z boswali, lawenda, olejek z kiełków pszenicy, olejek z jojby, olejek z dzikiej róży, olejek z pomarańczy.

Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczynamy od nałożenia na całą powierzchnię przeznaczoną do zabiegu balsamu regenerującego – Skin Balm. Następnie wykonujemy zabieg urządzeniem Body Master Combo, bądź szklaną końcówką urządzenia Body Shaping.
Na zakończenie wmasowujemy w ciało Complete Oil.

 

Elektrostymulacja

Zabieg umożliwia pobudzenie mięśni do skurczu, poprawia ukrwienie stymulowanego miejsca, zmniejsza spastyczność, łagodzi bóle mięśni, kręgosłupa, nerwobóle, zmiany zwyrodnieniowe, reumatyzm.

W zabiegu wykorzystujemy kosmetyki Elixea:

• Joint Balm – balsam przeciwbólowy, przeciwzapalny
• Tension Balm – balsam łagodzący napięcia mięśniowe
• Żel do USG
Główne substancje aktywne: olejek lawendowy, ekstrakt z diabelskiego pazura, olejek z melisy, olejek z mięty pieprzowej, ekstrakt ze złocienia.

Przebieg zabiegu:

Przygotowując Klienta do zabiegu podpinamy elektrody do wybranej części ciała, po czym ustawiamy właściwe parametry dostosowane do indywidualnych potrzeb. Po wykonaniu elektrostymulacji, w zależności od schorzenia nakładamy Joint Balm lub Tension Balm, przy jednoczesnym wykonaniu relaksującego masażu klasycznego.