image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

O nas

a
Jeżeli potrzebujesz relaksu, chcesz udoskonalić swoją sylwetkę, przejść metamorfozę wyglądu, przywrócić blask piękna zapraszamy Cię do Instytutu Zdrowia i Urody Ravita - pomożemy Ci zadbać kompleksowo o piękny wygląd i zdrowe włosy.

Inne zabiegi – Zmęczenie, brak koncentracji

Masaż Klasyczny

W masażu klasycznym wykorzystuje się wpływ energii mechanicznej i kinetycznej na tkanki. Jego zadaniem jest poprawienie psychofizycznego stanu Klienta, ma on zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób. Może być wykonywany w formie całościowej lub częściowej. Działa on przeciwbólowo, zmniejsza napięcia mięśniowe, regeneruje uszkodzone mięśnie, przyspiesza przemianę materii, stymuluje przewodnictwo mięśniowe, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

W zabiegu wykorzystujemy kosmetyki Elixea:

• Massage Balm rewitalizing – rewitalizujący balsam do masażu
• Tension Balm – balsam łagodzący napięcia mięśniowe
Główne substancje aktywne: olejek z drzewa różanego, olejek z drzewa macadamii, olejek z melisy, olejek z mięty pieprzowej.

Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczynamy od nałożenia na całą powierzchnię przeznaczoną do zabiegu rewitalizującego balsamu Massage Balm. Następnie wykonujemy masaż klasyczny, po którym wmasowujemy Tension Balm.

 

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi pochodzenia wulkanicznego

W zabiegu wykorzystujemy kosmetyki Elixea:

Shower Gel – żel do kąpieli
Massage Balm – rewitalizujący balsam do masażu
Aroma Balancing Formuła I – wpływa na system immunologiczny
Główne substancje aktywne: olejek lawendowy, olejek z orzecha macadamii, masło shea, olejek z drzewa różanego, eukaliptus, cytryna, mięta.

Przebieg zabiegu:

Około 20 min. przed rozpoczęciem zabiegu kamienie zostają nagrzane. W pomieszczeniu światło powinno być lekko przyciemnione, w tym celu można użyć świeczek, do których uprzednio wlanych zostanie kilka kropel olejku Formuła I. Przed rozpoczęciem zabiegu Klient proszony jest o wzięcie prysznica z użyciem Shower Gel. Następnie Klient kładzie się na specjalnym łóżku do masażu, a w jego ciało wmasowany zostaje Massage Balm Rewitalizing.
W dalszej kolejności wykonany zostaje masaż gorącymi kamieniami. Po masażu ciało Klienta na kilka minut nakryte zostaje dużym ręcznikiem.

 

Body Master Combo / Body Shaping

Zabieg ten pozwala na całkowite odprężenie, jak również znakomicie wpływa na skórę. Zmiękcza ją, wygładza, redukuje blizny i rozstępy oraz modeluje.
Ma działanie oczyszczające organizm z toksyn, poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki, rozluźnia napięte mięśnie.

W zabiegu wykorzystujemy kosmetyki Elixea:

• Skin Balm – balsam regenerujący
• Complete Oil – oliwka do ciała
• Aroma Balancing Formuła H – przywraca równowagę między ciałem a umysłem
Główne substancje aktywne: olejek z awokado, ekstrakt z boswali, lawenda, olejek z kiełków pszenicy, olejek z jojoby, olejek z dzikiej róży, olejek z pomarańczy.

Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczynamy od nałożenia na całą powierzchnię przeznaczoną do zabiegu balsamu regenerującego – Skin Balm połączonego z kilkoma kroplami olejku formuła H. Następnie wykonujemy zabieg urządzeniem Body Master Combo, bądź szklaną końcówką urządzenia Body Shaping. Na zakończenie wmasowujemy w ciało Complete Oil.

 

Bańki Body MasterCombo

Zabieg o działaniu relaksacyjnym, najczęściej stosowany na napięte mięśnie karku, mięśnie przykręgosłupowe.

W zabiegu wykorzystujemy kosmetyki Elixea:

• Massage Balm Purifing – oczyszczający balsam do masażu
• Joint Balm – balsam przeciwbólowy, przeciwzapalny
Główne substancje aktywne: olejek z drzewa macademii, masło shea, ekstrakt z diabelskiego pazura, olejek lawendowy.

Przebieg zabiegu:

Na powierzchnię przeznaczoną do zabiegu nakładamy oczyszczający balsam do masażu Massage Balm, po czym wykonujemy relaksacyjny zabieg urządzeniem Body Master Combo. Na zakończenie wmasowujemy Joint Balm – preparat o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwbólowych.