image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

O nas

a
Jeżeli potrzebujesz relaksu, chcesz udoskonalić swoją sylwetkę, przejść metamorfozę wyglądu, przywrócić blask piękna zapraszamy Cię do Instytutu Zdrowia i Urody Ravita - pomożemy Ci zadbać kompleksowo o piękny wygląd i zdrowe włosy.

Masaże – Masaż Antycellulitowy

Cellulit to przypadłość typowo kobieca i jest źródłem wielu frustracji.

Charakterystyczna „pomarańczowa skórka” umiejscawia się najczęściej w okolicach ud, pośladków i brzucha. Manualny masaż antycellulitowy przeprowadzony przy użyciu specjalistycznych technik masażu oraz specjalistycznych kremów i olejków zawierających składniki aktywne pozwala na odwrócenie powstałej reakcji chemicznej. Chorobowo zmienione komórki tłuszczowe tworzą trójglicerydy i „atakują” naczynia krwionośne, co jednocześnie osłabia tkankę łączną.

W efekcie następuje polimeryzacja. Od osoby dotkniętej cellulitem wymaga się często zmiany trybu życia i diety. Systematyka i współpraca to klucz do osiągnięcia zwycięstwa w tej walce. Masaż antycellulitowy można połączyć z peelingiem oraz innymi zabiegami modelującymi sylwetkę.