image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

O nas

a
Jeżeli potrzebujesz relaksu, chcesz udoskonalić swoją sylwetkę, przejść metamorfozę wyglądu, przywrócić blask piękna zapraszamy Cię do Instytutu Zdrowia i Urody Ravita - pomożemy Ci zadbać kompleksowo o piękny wygląd i zdrowe włosy.

Masaże – Masaż kamieniami wulkanicznymi

„Relaksujące uczucie błogości
Ciepło przenikające każdy skrawek Twojego ciała
Świat zapachu, przez który wędruje Twoja dusza
Cisza odnaleziona w krainie spokoju
Nieskazitelny dotyk, Równowaga, Kontemplacja”

Przypływ pozytywnej energii, złagodzenie napięcia mięśni i głęboki relaks – takie rezultaty przynosi masaż gorącymi kamieniami. Już 1500 lat temu Chińczycy wierzyli, że kamienie mają w sobie wielką moc, która odpowiednio użyta może mieć pozytywne działanie. W naszym ciele znajdują się ośrodki energii tzw. Czakry, które tworzą swoistą mapę ciała, po której porusza się doświadczony masażysta. Sąsiadują one z gruczołami wydzielania wewnętrznego i stymulują ich działanie. Kamienie wulkaniczne wykorzystywane do zabiegu wydobywane są z dna oceanu i mają właściwości długotrwałego utrzymywania ciepła.

Gorące kamienie w kontakcie z ciałem oddają swoją wartościową energię, przywracając jej prawidłowy przepływ w kanałach i czakrach energetycznych ciała.

Masaż kamieniami: likwiduje napięcia i bóle mięśni, głęboko rozgrzewa organizm, przyśpiesza krążenie krwi, działa relaksująco, odprężająco i detoksykująco.

Zabieg jest szczególnie polecany osobom zestresowanym, przemęczonym o podwyższonym napięciu mięśniowym, dolegliwościach reumatycznych i stawowych.

Przeciwwskazania:

• żylaki
• nadciśnienie
• choroby serca
• ciąża
• menstruacja