image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

O nas

a
Jeżeli potrzebujesz relaksu, chcesz udoskonalić swoją sylwetkę, przejść metamorfozę wyglądu, przywrócić blask piękna zapraszamy Cię do Instytutu Zdrowia i Urody Ravita - pomożemy Ci zadbać kompleksowo o piękny wygląd i zdrowe włosy.

Medycyna Estetyczna – Trądzik

Leczenie trądziku i stanów zapalnych

IPL wykorzystuje filtrowane światło pulsacyjne, które niszczy szybko namnażające się bakterie odpowiedzialne za zmiany zapalne w trądziku.
IPL nie powoduje podrażnień, nie wymaga stosowania antybiotyków ani innych leków, szybko i skutecznie odpowiada na potrzeby klientów:

• Jest to innowacyjna technologia, jedyna będąca w stanie zniszczyć Propioni-bacterium trądzikowe, wykorzystując do tego ich metabolizm.
• Jest szybszy niż powszechnie stosowane terapie: widoczne, namacalne efekty uzyskuje się wcześniej niż przy zastosowaniu typowych terapii lub zabiegów farmakologicznych.
• Nie ma efektów ubocznych ( podrażnienia, łuszczenia się naskórka) ani bólu.
• Zabiegi IPL są szybkie, proste i nie powodują powikłań.

W cyklu 5-8 zabiegów wykonanych w przeciągu 2-3 tygodni system IPL pozwala uzyskać zdecydowanie szybsze efekty, w stosunku do tradycyjnych metod terapeutycznych. Jeżeli zajdzie taka konieczność, zaleca się powtórzenie cyklu 2/3 razy w przeciągu roku.

Dzięki zabiegom na IPL można osiągnąć 60% rezultatów na uszkodzeniach zapalnych w czasie nieporównywalnie krótszym do tego, wymaganego podczas tradycyjnych zabiegów.
W celu osiągnięcia pożądanych efektów zabieg należy wykonywać, co 2-3 tygodnie w serii 5-8 zabiegów.