image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

O nas

a
Jeżeli potrzebujesz relaksu, chcesz udoskonalić swoją sylwetkę, przejść metamorfozę wyglądu, przywrócić blask piękna zapraszamy Cię do Instytutu Zdrowia i Urody Ravita - pomożemy Ci zadbać kompleksowo o piękny wygląd i zdrowe włosy.

Medycyna Estetyczna – Usuwanie owłosienia

Depilacja laserowa

Spełnij marzenie o jedwabiście gładkiej skórze. Niezależnie od sytuacji, okazji i pory roku – ciesz się piękną skórą bez zbędnego owłosienia. Zapomnij o podrażnieniach, uczuciu szorstkości, problemach z wrastającymi włosami i stanami zapalnymi. Skuś się na komfort gładkiej przyjemności – skorzystaj z trwałej depilacji laserowej IPL w YASUMI!

 

Efekty zabiegów fotoepilacji:

• trwałe zmniejszenie liczby włosów (zazwyczaj do 90%),
• zmniejszenie grubości włosa,
• spowolnienie jego odrostu,
• widoczna poprawa wyglądu skóry (redukcja teleangiektazji, przebarwień, rozszerzonych porów skórnych, efekt liftingu i fotoodmłodzenia).

 

Jak przygotować się do zabiegu?

– w miarę możliwości unikaj opalania (nadmiernej ekspozycji skóry na promieniowanie UV, korzystania z samoopalcza),
– na około miesiąc przed fotoepilacją zrezygnuj z wyrywania włosów z cebulką (depilacja woskiem, pastą cukrową, pęsetą),
– przed zabiegiem unikaj czynników drażniących skórę np. mikrodermabrazja, peelingi chemiczne oraz środki znieczulające,
– 2-3 dni przed fotoepilacją usuń włosy maszynką jednorazową,
– w dzień zabiegu nie nakładaj na obszar fotoepilacji kremów, balsamów, olejków.

Masz dość ciągłego usuwania owłosienia? Źle reagujesz na tradycyjne metody depilacji? Męczą cię problemy z podrażnioną skórą po goleniu, stanami zapalnymi, wrastaniem się włosów? Raz na zawsze pożegnaj się z tymi problemami, dzięki serii zabiegów depilacji laserowej IPL w YASUMI!
Męska depilacja przestała być tematem tabu. Dziś – dla zadbanego mężczyzny – usuwanie zbędnego owłosienia jest jednym ze standardów pielęgnacji. Uprawianie sportu, aktywny styl życia, higiena i chęć dobrego wyglądu sprawiają, że trwała depilacja laserowa w Yasumi jest najlepszym i najskuteczniejszym wyborem dla współczesnego mężczyzny!

 

Trwałe usuwanie owłosienia

Depilacja IPL – em jest dotychczas jedyną metodą pozwalającą na trwałe zniszczenie mieszków włosowych. Tradycyjne metody usuwania owłosienia jak golenie, elektroliza, woskowanie, depilatory chemiczne, czy mechaniczne, to metody zwykle bolesne. Ich efekty są krótkotrwałe, zaś odrastające włosy stają się twardsze i ciemniejsze.
Metoda usuwania owłosienia urządzeniem IPL jest mało bolesna, bezinwazyjna, światło działa wybiórczo na melaninę w obrębie mieszka włosowego, nie uszkadza skóry, a co najważniejsze – owłosienie usuwane jest na stałe.

Jak działa urządzenie IPL?

IPL, czyli impulsowe źródło światła to nowość zaliczana do rodziny laserów. Urządzenie emitując impuls energii świetlnej kieruje go do mieszków włosowych trwale je niszcząc i uniemożliwiając ich regenerację, bez jednoczesnego uszkodzenia naskórka.

Ilość potrzebnych sesji zależy od wielu czynników indywidualnych m.in.:

• Karnacji, koloru, gęstości i grubości włosów, stopnia ich skręcenia, głębokości umiejscowienia mieszka włosowego, poziomu hormonów oraz miejsca zabiegu.
• Im ciemniejsze i mocniejsze włosy tym szybszy efekt, ponieważ cebulki tych włosów zawierają dużo melaniny, silnie przyciągającej niszczące je światło IPL.
• Cykl rozwoju włosa dzielony jest na 2 fazy. Światło lasera działa na włosy będące w aktywnej fazie wzrostu zwanej anagenem, nie działa natomiast na włosy pozostające w fazie spoczynkowej – to sprawia, że konieczne jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu dla osiągnięcia oczekiwanego efektu.
• W celu uzyskania pożądanego efektu finalnego konieczne jest powtarzanie zabiegu co 4-6 tygodni, ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie.

Przed zabiegiem nie należy wykonywać depilacji chemicznej lub woskiem. Dzień przed zabiegiem włosy powinny być ogolone maszynką. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić niewielkie zaczerwienienie ustępujące po kilku godzinach lub następnego dnia.

Oferta specjalna Ravita na zabiegi fotodepilacji

teraz w super atrakcyjnych cenach:  Fotoepilacja – jedna strefa – 99 zł
Miejsca klasyfikowane jako jedna strefa: wąsik z brodą i policzkami, cała twarz, podbrzusze, bikini (każdy zakres), dłonie, stopy, pachy, obszar wokół brodawek, obszar wokół pępka, noga, uda, łydki.