image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

O nas

a
Jeżeli potrzebujesz relaksu, chcesz udoskonalić swoją sylwetkę, przejść metamorfozę wyglądu, przywrócić blask piękna zapraszamy Cię do Instytutu Zdrowia i Urody Ravita - pomożemy Ci zadbać kompleksowo o piękny wygląd i zdrowe włosy.

Modelowanie sylwetki – Wzmacnianie mięśni

Ujędrnianie i wzmacnianie mięśni

W dzisiejszych czasach wiele kobiet ma problemy ze skórą, której brak jędrności. Pojawiają się rozstępy, a także spada ilość kolagenu i elastyny. Ma na to wpływ wiele czynników m.in:

• ekspozycja na słońce,
• gwałtowne zmiany wagi,
• ciąża,
• wiek,
• niedostatecznie rozwinięte mięśnie,

Jeśli borykasz się z takim problemem, chcesz wymodelować, ujędrnić, wygładzić ciało skorzystaj z naszych propozycji.

Nasza koncepcja zabiegowa to stworzenie indywidualnych programów dostosowanych do potrzeb Klienta:

Przy ujędrnianiu i wzmocnieniu mięśni niezawodny okazuje się zabieg zwany elektrostymulacją. Jest to zabieg wyszczuplający, wpływający na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni. Są one pobudzane bodźcowo za pomocą prądu elektrycznego co powoduje, że naprężają się i rozluźniają (tzw. gimnastyka pasywna). Celem tego zabiegu jest napinanie skóry od wewnątrz. Mięśnie pracują tak, jak przy wykonywaniu ćwiczeń fizycznych na siłowni, z jednym tylko wyjątkiem, mięsień nie przyrasta.

Elektrostymulacja – wzmocnienie, formowanie i stymulowanie wzrostu mięśni

Jest to bardzo skuteczny zabieg terapeutyczny, który pozwala interweniować w tkanki zewnętrzne organizmu ludzkiego, objęte różnego typu patologiami. Oferta skierowana jest zarówno do Pań, jak i do Panów. Tajemnica efektywności polega na umiejętnym połączeniu fal elektrycznych, które stymulują pracę mięśni. Pół godziny elektrostymulacji mięśni daje efekt, jak po 4 godzinach intensywnych ćwiczeń na siłowni. Niepodważalnym atutem zabiegu jest to, że pozwala on nadać kształt mięśniom bez powiększenia ich objętości. Dzięki elektrostymulacji możemy cieszyć się piękną, wyrzeźbioną sylwetką w znacznie szybszym czasie, niż w przypadku wzmożonych ćwiczeń na siłowni.

W zabiegu wykorzystujemy kosmetyki Elixea:
• Żel do USG
• Contour Cream – krem modelujący
Główne substancje aktywne: ekstrakt z czarnego pieprzu, olejek imbirowy, cynamon.

Przebieg zabiegu:

Przygotowując Klienta do zabiegu, podpinamy elektrody do wybranej części ciała, po czym włączamy program E o funkcji odchudzającej. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych.

Elekrostymulacja mięśni to zabieg elektroleczniczy, zwany także elektrogimnastyką, mający na celu wywołanie reakcji motorycznej mięśnia lub grupy mięśni. Fale kierunkowe sprawiają, że włókna mięśni wykonują izotoniczne ruchy, stymulowane mięśnie pobierają energię z okolicznych tkanek, spalając tym samym tkankę tłuszczową. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ulega znaczna ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, na skutek czego wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Na zakończenie zabiegu w ciało wmasowany zostaje krem modelujący sylwetkę – Contour Cream.