image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

O nas

a
Jeżeli potrzebujesz relaksu, chcesz udoskonalić swoją sylwetkę, przejść metamorfozę wyglądu, przywrócić blask piękna zapraszamy Cię do Instytutu Zdrowia i Urody Ravita - pomożemy Ci zadbać kompleksowo o piękny wygląd i zdrowe włosy.

Zabiegi na ciało – Zabiegi na dłonie

IPL + RF

To nowoczesny zabieg łączący w sobie zalety intensywnej terapii światłem (IPL) wspomaganej falą radiową (RF). W sposób kompleksowy poprawia napięcie skóry, przywraca blask, zmniejsza rozstępy, blizny, przebarwienia, poprawia koloryt skóry.

W zabiegu wykorzystujemy kosmetyki Elixea:

• Żel do USG
• After Sun Soothin Gel – żel łagodzący po zabiegach IPL + RF
• Hand Cream – krem do rąk
Główne substancje aktywne: olejek z awokado, ekstrakt z boswali, lawenda, aloes, kwas hialuronowy, ekstrakt z białej herbaty, panthenol, proteiny jedwabiu.

Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczynamy od ustawienia odpowiednich parametrów na urządzeniu IPL + RF dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Następnie dokładnie oczyszczamy skórę i nakładamy żel do USG, po czym urządzeniem IPL + RF wykonujemy zabieg o kompleksowym działaniu. Następnie usuwamy nadmiar żelu do USG i nakładamy preparat łagodzący, zalecany po zabiegu – After Sun Soothin Gel. Na zakończenie zabiegu delikatnie wmasowujemy Hand Cream.

 

Oxybrazja

W zabiegu wykorzystuje się mieszaninę sprężonego powietrza i soli fizjologicznej rozpylanych za pomocą specjalnej dyszy pod ciśnieniem. Jest to zabieg bezpieczny i bezbolesny. Po zabiegu następuje oczyszczenie i nawilżenie skóry, poprawienie kolorytu skóry, wygładzenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień.

W zabiegu wykorzystujemy kosmetyki Elixea:

• Ampułka Yasumi Expres Whitening – ampułka wybielająca
• Hand Cream – krem do rąk
• Hydrating Toner – tonik nawilżający
Główne substancje aktywne: panthenol, proteiny jedwabiu, ekstrakt z glonów morskich, ekstrakt z zielonej herbaty.

Przebieg zabiegu:

Przed rozpoczęciem zabiegu kosmetyczka ustawia na urządzeniu właściwe parametry, dostosowując je do indywidualnych potrzeb Klienta. Następnie wykonujemy zabieg Oxybrazji, po którym skóra zostaje stonowana, dzięki tonikowi nawilżającemu – Hydrating Toner. Dalej następuje wtłoczenie ampułki Expres Whitening za pomocą Spray (Octoline). Zabieg zakończony zostaje nałożeniem kremu do rąk – Hand Cream, przy jednoczesnym wykonaniu delikatnego, relaksującego masażu.

 

Mezoterapia Bezigłowa

Jest to niechirurgiczna metoda stosowana dla poprawy wyglądu skóry, jej odmładzania i rewitalizacji. Polega na dostarczaniu w głąb skóry odpowiednich substancji aktywnych, bez konieczności użycia igieł.

W zabiegu wykorzystujemy kosmetyki Elixea:

• Ampułka Yasumi Firmox – silnie odmładzająca
• Skin Balm – balsam regenerujący
Główne substancje aktywne: olejek z awokado, ekstrakt z boswali, lawenda.

Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczynamy od założenia odpowiedniej głowicy i ustawienia właściwych parametrów na urządzeniu. Następnie nakładamy na dłoń silnie odmładzającą ampułkę Firmox, po czym wykonujemy zabieg Mezoterapii Bezigłowej. Zabieg zakończony zostaje wmasowaniem Skin Balmu, przy jednoczesnym wykonaniu delikatnego masażu.

 

Body Master Combo

Zabieg ten pozwala na całkowite odprężenie, jak również znakomicie wpływa na skórę. Zmiękcza ją, wygładza, redukuje blizny, rozstępy i przebarwienia. Ma działanie oczyszczające organizm z toksyn, poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki, rozluźnia napięte mięśnie i stawy dłoni.

W zabiegu wykorzystujemy kosmetyki Elixea:

• Skin Balm – balsam regenerujący
• Hand Cream – krem do rąk
Główne substancje aktywne: olejek z awokado, ekstrakt z boswali, lawenda, panthenol, proteiny jedwabiu.

Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczynamy od nałożenia na dłonie balsamu regenerującego Skin Balm. Następnie wykonany zostaje zabieg urządzeniem Body Master Combo. Na koniec zabiegu wmasowany zostaje Hand Cream.

 

Zabieg Parafinowy na dłonie

Zabieg polega na zanurzeniu dłoni w ciekłej parafinie. Zalecany jest szczególnie dla osób pracujących w ciężkich warunkach tj. przemysł chemiczny, mechaniczny. Ponadto zabiegowi może poddać się każda osoba, która chce zadbać o swoje dłonie.
Zabieg zmiękcza skórę, wygładza dłonie, poprawia stan paznokci, rozjaśnia przebarwienia, opóźnia procesy starzenia, odpręża i relaksuje.

W zabiegu wykorzystujemy kosmetyki Elixea:

• Hand Cream – krem do rąk
Główne substancje aktywne: panthenol, proteiny jedwabiu.

Przebieg zabiegu:

Klient zanurza swe dłonie w parafinie na około 10 min. Po upływie tego czasu należy wyjąć dłonie, by parafina delikatnie zastygła, po czym owijamy je folią kosmetyczną, bądź wkładamy foliowe rękawice. Po upływie 10-15 min rękawice są zdejmowane, folia usuwana, a parafina z łatwością odchodzi od skóry. Po usunięciu parafiny na dłonie nakładamy Hand Cream i wykonujemy delikatny masaż klasyczny.

Uwaga! Zaleca się, aby przez około 3 godziny po zabiegu nie myć dłoni.