image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

Zabiegi na twarz – Dotyk czystego złota

O nas

a
Jeżeli potrzebujesz relaksu, chcesz udoskonalić swoją sylwetkę, przejść metamorfozę wyglądu, przywrócić blask piękna zapraszamy Cię do Instytutu Zdrowia i Urody Ravita - pomożemy Ci zadbać kompleksowo o piękny wygląd i zdrowe włosy.

Zabiegi na twarz – Dotyk czystego złota

LUKSUSOWY ZABIEG UPIĘKSZAJĄCY SKÓRĘ Z PŁATKAMI 24-KARATOWEGO ZŁOTA
I KOMPLEKSOWYM MASAŻEM.

Wyjątkowo ekskluzywny zabieg, łączący zalety złota i niezwykle aktywnych w działaniu kosmetycznych składników, których zadaniem jest odtwarzanie:

• włókien kolagenowych,
• tkanki podskórnej, która modeluje owal twarzy,
• stymulowanie metabolizmu w komórkach skóry.

 

W tym luksusowym zabiegu, szczególne miejsce zajmuje też kompleksowy masaż kojąco-relaksujący twarzy, szyi, dekoltu oraz karku.

W trakcie zabiegu nakłada się płatki czystego 24-karatowego złota (30 mg złota w jednym zabiegu), które wmasowuje się w skórę. Złotu wykorzystanemu w ten sposób przypisuje się efekt rewitalizacji skóry i jej iluminacji, co sprawia, że zmarszczki i inne objawy starzenia stają się mniej widoczne. W rezultacie uzyskuje się poprawę wyglądu, poczucia własnej atrakcyjności i piękna.

Efekty widoczne po zabiegu:
• Rewelacyjne odczucie nawilżenia i gładkości skóry,
• Wyraźne ujędrnienie i uelastycznienie skóry twarzy, szyi i dekoltu,
• Poczucie regeneracji i odżywienia,
• Poprawa mikrorzeźby naskórka,
• Efekt iluminacji, wyraźna poprawa kolorytu skóry,
• Holistyczne uczucie komfortu i piękna skóry.

Zabieg proponujemy wykonać jednorazowo lub w serii 3 zabiegów 1 raz w tygodniu.

Technologia refrakcji złotem 24k – nowość w kosmetologii! – polega na pokryciu skóry tysiącem cząsteczek stapiającego się ze skórą czystego złota, które w wyniku refrakcji światła sprawiają, że zmarszczki i inne objawy starzenia się skóry stają się mniej widoczne. Efekt ten wzmacniają jeszcze składniki biologiczne, które:
• tonują zaczerwienienia naczyniowe,
• rozjaśniają przebarwienia,
• nadają cerze atrakcyjny koloryt.

Technologia aktywnej regeneracji nanozłotem 24k – nowość w kosmetologii! – polegająca na sprzężeniu cząsteczek czystego złota z heptapeptydem, nadając im silne biologiczne działanie na biosyntezę kolagenu I i III w skórze. W efekcie osiąga się rekordowy poziom redukcji zmarszczek.

Technologia rekonstrukcji i zagęszczenia skóry BIOMATRIX4 – na bazie innowacyjnych składników – umożliwia superskuteczne głębokie działanie na 4 poziomach skóry, m.in. naprawia uszkodzony kolagen, odtwarza podściółkę tłuszczową w tkance podskórnej, stymuluje metabolizm w komórkach skóry. Daje to spektakularny efekt rewitalizacji, liftingu i ujędrnienia skóry, poprawia spójność skóry z naskórkiem, jej gęstość i sprężystość, co modeluje owal twarzy i wyraźnie odmładza wygląd cery.

Technologia wypełniania zmarszczek 3D dostarcza w głąb naskórka m.in. kwasu hialuronowego oraz jego stymulatorów, co umożliwia uzyskanie radykalnej redukcji zmarszczek (długość, szerokość, głębokość).

Technologia witalizacji skóry roślinnymi komórkami macierzystymi – daje efekt odmładzający wygląd skóry, nadaje jej młodzieńczy blask i potencjał samoregeneracji oraz opóźnia procesy starzenia się.