image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

Manicure

O nas

a
Jeżeli potrzebujesz relaksu, chcesz udoskonalić swoją sylwetkę, przejść metamorfozę wyglądu, przywrócić blask piękna zapraszamy Cię do Instytutu Zdrowia i Urody Ravita - pomożemy Ci zadbać kompleksowo o piękny wygląd i zdrowe włosy.

Manicure japoński – P. Shine

Manicure japoński polega na wcieraniu w paznokcie odżywczych substancji (m.in. witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzemionka z morza japońskiego, keratyna), które odżywiają i wzmacniają naturalną naturalną płytkę, zapobiegając rozdwajaniu i łamaniu się paznokci.
Efektem zabiegu są zdrowe, gładkie i błyszczące paznokcie oraz wypielęgnowane dłonie.
To rozwiązanie dla pan i panów, którzy chcą się cieszyć zdrowymi naturalnymi paznokciami.

Zabieg trwa ok 30 min. i można powtarzać co 2 tygodnie.


Manicure hybrydowy

To manicure polegający na utwardzaniu naturalnej płytki paznokcia lakiero-żelem, przy pomocy światła UV. Absolutna nowość na rynku profesjonalnym. Zastosowanie specjalnego żelu likwiduje problem nieestetycznego odpryskiwania lakieru na paznokciach dłoni i stóp, zapewniając gładki i nieskazitelny efekt, utrzymujący się przez dwa tygodnie.

Po dwóch tygodniach zalecane jest uzupełnienie lub położenie lakieru od nowa. Zdjęcie lakieru z płytki paznokcia trwa około 10 min. Paznokcie moczy się w specjalnym płynie (lakieru nie można usunąć zwykłym zmywaczem). Lakier nie uszkadza ani nie przebarwia naturalnej płytki paznokcia.
Energiczna paleta barw lakierów do paznokci idealnie uzupełnia obowiązujące trendy w modzie.
To rozwiązanie dla kobiet ceniących sobie eleganckie, naturalne i schludne paznokcie bez konieczności malowania ich co kilka dni.

Zabieg trwa do 60 min.


Stylizacja paznokci żelem na tipsie lub szablonie

Zabieg polega na przedłużaniu płytki paznokci za pomocą tipsa lub szablonu i nałożeniu żelu, który twardnieje pod działaniem lampy UV. Jest prawdopodobnie najmniej inwazyjna metoda przedłużania paznokci. Metodą tą też utwardzamy też naturalną płytkę paznokcia.

Panie mogą cieszyć się estetycznymi, mocnymi paznokciami o różnych kształtach, kolorach lub wzorach. Stylizacja jest uzależniona od upodobań klientki i od wyobraźni fantazji stylistki.
Pięknem paznokci żelowych można się cieszyć nawet do 4 tygodni.

Zabieg trwa ok. 120 min.


 

Manicure Czekoladowe SPA dla dłoni

To rytuał z elementami aromaterapii i relaksacji. Szczególnie polecany zimą lub dla przepracowanych dłoni i zniszczonych paznokci.

W celu odprężenia skóry dłoni i ich rewitalizacji proponujemy zabieg SPA polegający na oczyszczeniu skóry dłoni (peeling, manicure) połączony z relaksującym masażem aromaterapeutycznym na bazie gorącej czekolady. Działa przeciwstarzeniowo. Zapewnia optymalną pielęgnacje zmęczonym i zniszczonym dłoniom oraz wzmacnia każdego rodzaju paznokcie: łamliwe, rozdwajające się, cienkie, miękkie oraz wymagające szczególnej pielęgnacji.